Klub malucha

O naszej spółdzielni

Spółdzielnia Socjalna BAJKOLANDIA powstała w 2010 roku z inicjatywy Powiatowego Urzędu Pracy w Leżajsku.  Założycielami było 5 osób bezrobotnych . Siedziba placówki mieści się przy Szpitalu Powiatowym w Leżajsku, ul. Leśna 22.

W ramach naszej działalności prowadzimy dwa Kluby Dziecięce w Leżajsku i w Wierzawicach. Stworzyliśmy  także szkołę rodzenia w cyklicznych spotkaniach z młodymi rodzicami. Posiadamy także bardzo dobrze zaopatrzoną wypożyczalnię strojów dla dzieci – stroje karnawałowe oraz przebrania na każdą tematyczną imprezę. W sobotnie poranki prowadzimy Akademię Dziecka i Rodzica, warsztaty dla mam.

Stale się szkolimy i podnosimy swoje kwalifikacje, by podnosić standard świadczonych przez nas usług.  Od 2011 roku  realizujemy projekty w zakresie ekonomii społecznej jak i opieki nad najmłodszymi.

Nasza codzienna praca z dziećmi została nagrodzona przez Pana Prezydenta Bronisława Komorowskiego w konkursie ” Sposób na sukces” w 2010 r Bajkolandia została również wyróżniona przez Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Starostę Leżajskiego.

W 2014 otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „Mikroprzesiębiorca Roku 2014”.

Od 2014 roku posługujemy się certyfikatem „Zakup ProSpołeczny”

W 2019 r otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie ” PODKARPACKI LIDER  EKONIMII SPOŁECZNEJ” .

W 2020 i 2021 roku zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem ” Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej ” w kategorii Sukces Rynkowy

W 2021 roku dostaliśmy nagrodę specjalną w 10 edycji Konkursu im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku.

W naszą pracę wkładamy dużo serca i zaangażowania ponieważ kochamy to co robimy .

Nasz zespół

Ekipa Leżajsk

Ekipa Wierzawice